Општинско такмичење у шаху, март 2016. године

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

У Основној школи „Свети Сава” у организацији Шаховског клуба „Делфин” и Шаховског савеза 12. и 13. 03.2016. године одржано је појединачно и екипно првенство ученика основних школа Врачара у шаху.

Ученици Основне школе „Јован Миодраговић” су били најуспешнији. Освојили су: 5 првих, 2 друга и 2 трећа места у појединачној конкуренцији.

У екипној конкуренцији девојчице су заузеле прво а дечаци друго место.

Пласман ученика ОШ „Јован Миодраговић”:

• категорија 1. и 2. разред

- девојчице:

Јанковић Марија (I3) – 1. место

Јовановић Уна (II1) – 3. место

• категорија 3. и 4. разред

- девојчице:                                                           - дечаци:

Ли Роза (IV3) – 1. место                                        Исаковић Вук (III5) – 1. место

Боровић Марина (III2) – 2. место

Пејчић Ана (III4) – 3. место

• категорија 5. и 6. разред

Матић Симона (V5) – 1. место                            Ли Алберт (V1) – 2. место

• категорија 7. и 8. разред

- девојчице:

Павловић Инес (VII1) – 1. место

Екипа дечаци – 2. место:                                          Екипа девојчица – 1. место

Исаковић Вук                                                            Матић Симона

Вукелић Матеја                                                         Павловић Инес

Ђурђевић Матеја                                                       Боровић Марина

Керкез Давид

Сви наведени учесници су стекли право учешћа на окружном такмичењу.

Честитамо такмичарима за постигнуте резултате!