Класика на наш начин

Први пут је у нашој школи одржано музичко поетско дружење ученика, родитеља и наставника под називом ,,Класика на наш начин”. Ученици су на различитим инструментима изводили нумере класичне музике, певали и рецитовали стихове класичне поезије. На крају догађаја ученица 7/2 Софија Јовановић, отпевала је песму Џенис Џоплин  Summertime у клавирској пратњи њеног оца. Софија је извођењем ове песме освојила специјалну награду на градском такмичењу Златна сирена.

За реализацију прве од будућих тематских вечери, које ће се организовати у нашој школи захвалност дугујемо нашим успешним ученицима и њиховим вредним наставницима музичке културе и српског језика – Ивани Хранисављевић, Снежани Дутини и Тамари Седлан!