Mиодраговићеве вашарске чаролије, 28. децембар 2017. године

НајлошијеНајбоље

У четвртак 28.12.2017. год. у школи је одржан Новогодишњи вашар. Ученици су са својим наставницима продавали различите предмете које су правили у претходним данима. Продавале су се: кецеље, магнети, цегери, рамови, јастучићи, накит, играчке, сликовнице, ликовни радови, тегле са декупажом...У понуди су били и производи домаће радиности: зимнице, домаћи колачи, мафини, лицидерска срца...

Посетиоци су могли да се опробају у вештини брзог качења веша. Осликавали су се и портрети ученика и родитеља.

Амбијент и цео догађај оставили су утисак правог вашара уз пуно жамора, приче и смеха.

Хвала свим родитељима, бакама, декама и осталим посетицима који су нас подржали, помогли и посетили наше вашарске чаролије. Позивамо Вас на ново вашарско дружење, које ће бити организовано на пролеће у школском дворишту.

Ученици и наставници ОШ ,,Јован Миодраговић“