Породичан Дан - Користан и радостан

Позивамо вас да се дружимо поводом

Међународног дана породице 15. мај, који обележавамо манифестацијом Породичан дан - користан и радостан
у Градска општина Врачар, среда, 15. Мај, од 17 до 21 часова, у организацији Ивана Кузмановић, оснивача Центар за развој здравља, знања и благостања.

Посетиоце, децу, маме, тате, баке и деке, просветне раднике, као и све друге заинтересоване за овај догађај, очекују сјајни предавачи који ће представити занимљивости, нове тенденције и стремљења у области психологије, едукације, креативног израза, логопедије и емоционалног развоја; малишани, али и одрасли, уживаће у мађионичарској представи најбољег мађионичара за целу породицу – чувеног Мађионичар Александар Магделинић.
Биће и балона и слаткиша, па је и то оно што чека све оне који дођу да заједнички обележимо овај дан.
Улаз је слободан а добродошли су суграђани свих општина.

Распоред предавања
Време Тема Говорник
17:20ч - 17:30ч Отварање манифестације
Поздравна реч организатора