English French

Ми на друштвеним мрежама

FacebookTwitterYoutube

Атом

Завршни испит
Otvorena Vrata
Распоред писаних провера
Школски календар
Списак уџбеника

Одговори на приговоре са Општинског такмичења из математике

Aктив наставника математике општине Врачар

Одговори на уложене приговоре:

III разред

1.Лазар Видић, ОШ“Свети Сава“ – усваја се приговор, 80+10=90

2.Симона Магаш, ОШ“Свети Сава“ – одбија се приговор

IV разред

1.Матија Благојевић, ПОШ“Владислав Петковић Дис“ – усваја се приговор, 67+5=72

V разред

1.Матеа Коковић, ОШ“НХ Синиша Николајевић“ – усваја се приговор, 51+6=57

2.Ксенија Паројчић, ОШ“Свети Сава“ – одбија се приговор

VI разред

1.Милица Шкорић, ОШ“Краљ Петар Други“ – одбија се приговор

2.Тана Радуновић, ОШ“Краљ Петар Други“ – усваја се приговор, 5+4=9

3.Анђела Вукашиновић, ОШ“НХ Синиша Николајевић“ – усваја се приговор, 50+2=52

4.Марија Тадић, ОШ“НХ Синиша Николајевић“ – усваја се приговор, 41+2=43

5.Андријан Кондић, ОШ“Јован Миодраговић“ – усваја се приговор, 58+5=63

6.Тина Младеновић, ОШ“Јован Миодраговић“ – усваја се приговор, 73+12=85

7.Теодора Маринковић, ОШ“Јован Миодраговић“ – усваја се приговор, 60+5=65

8.Марко Лисичић, ОШ“Јован Миодраговић“ – одбија се приговор

9.Лука Ђурановић, ОШ“Јован Миодраговић“ – усваја се приговор, 60+10=70

10.Андрија Јеленковић, ОШ“Светозар Марковић“ – усваја се приговор, 56+2=58

11.Урош Војиновић, ООШ“Владислав Рибникар“ – усваја се приговор, 61+11=72

12.Тара Мењак Максимовић, ООШ“Владислав Рибникар“ –усваја се приговор, 78+2=80

13.Стефана Богојевић, ОШ“Свети Сава“ – усваја се приговор, 55+5=60

14.Стефан Пејовић, ОШ“Светозар Марковић“ – 79+5=84

15.Лука Лазовић, ОШ“Светозар Марковић“ – 82+5=87

VII разред

1.Марко Николић, ОШ“Краљ Петар Други“ – одбија се приговор

VIII разред

1.Веселин Манојловић, ОШ“Краљ Петар Други“ – одбија се приговор

2.Јован Бубоња, ОШ“Јован Миодраговић“ – усваја се приговор, 60+10=70

Комисија за приговоре и жалбе :

 

1. Милорад Вујанић (ОШ“Јован Миодраговић“) – председник

 

2. Јелена Ивановски (ОШ“Свети Сава“)

 

3. Албина Павишић (ОШ“Светозар Марковић“)

 

4. Рада Илић (ООШ“Владислав Рибникар“)

 

5. Јелена Баровић (ОШ“Синиша Николајевић“)

 

6. Јована Рапаић (ОШ“Краљ Петар Други“)

 

7. Весна Перашевић (ОШ“Јован Миодраговић“)

 

 

 

 

У Београду, 7.03.2012.