Интернет за све

У четвртак, 22. марта, у нашој школи је презентован програм ''Интернет за све'', као резултат сарадње Општине Врачар и Теленора. Школа је добила три рачунара са бежичним приступом интернету, који ће сваког тренутка, бити доступни ђацима, током радног дана. Ови рачунари су последњи у низу којима су наставници и школа опремљена у последњих неколико година

„Интернет за све“ је добар пример како Општина Врачар и „Теленор“ припремају ђаке за живот и рад у 21. веку. Наша сарадња усмерена је ка знању наше деце и омогућили смо свим ђацима да преко интернета уче, четују, играју се – рекао је председник општине Бранимир Кузмановић на презентацији пројекта у ОШ „Јован Миодраговић“.

„Интернет за све у нашој школи је значајно осавремењавање школe, уз интернет деца могу да се друже, истражују и уче, са „врачунарима“ и мрежом Интернета, ми смо опремњени за савремен приступ образовању и васпитању“ – рекла је Маја Марковић, директорка наше школе.