Општинско такмичење из математике, 2. март 2013.

Поштоване колеге,

Општинско такмичење из математике одржаће се у суботу, 2.03.2013. са почетком у 10 часова у ОШ „Владислав Рибникар“ и ОШ „Јован Миодраговић“.

Млађи разреди (трећи и четврти) раде задатке у ОШ „Владислав Рибникар“.

Старији разреди (пети, шести, седми и осми) раде задатке у ОШ „Јован Миодраговић“.

Ученици долазе од 9:30, како би се на време распоредили по учионицама.

(Улазнице се преузимају у школи домаћину такмичења, пре почетка, и дају се првом представнику школе-наставнику пратиоцу(дежурном) који се појави)

Дежурни наставници долазе до 9:30 часова. (По договореном распореду са састанка општинског актива наставника математике)

Наставници шифранти долазе у 10:30 часова.

Преглед радова ће се обавити у ОШ „Јован Миодраговић“. Наставници прегледачи долазе до 13 часова у ОШ „Јован Миодраговић“!

Прелиминарни резултати ће бити објављени на улазним вратима и сајту ОШ „Јован Миодраговић“. (у касним поподневним и вечерњим сатима)

Захваљујем се представницима свих школских актива наставника математике и посебно активу учитеља ОШ „Владислав Рибникар“ на досадашњој сарадњи и ажурности.

Предраг Терзић                                                                                                                                               руководилац актива наставника математике