Матуранти,

на овој страници можете пратити све вести које се односе на полагање матурског испита.

Страницу ћете најлакше наћи кликом на банер у горњем десном углу сајта, са препознатљивом сликом

Будимо у контакту, следе вести...

Пункт за окружне приговоре

Пункт за окружне приговоре је ОШ ,,Иван Горан Ковачић“ – Звездара,

Војводе Бране 18а; тел. 2404533; 3087265

Окружне комисије радиће у уторак, 20. јуна 2017. године, од 08.00 до 16.00 часова.

Кључ српски

Кључ математика

Кључ комбиновани

Упис и средње школе Републике Србије за школску 2017/2018. годину

Министарство просвете, науке и технолошког раззвоја и ове године је поставило је интернет странице посвећене упису у средње школе.

Преко посебних делова можете, користећи јединствени број ученика, пратити и проверавати све измене података које се током различитих фаза уписа уносе.

Обавештење за ученике VIII разреда и њихове родитеље

Редовна настава у школској 2016/2017. години за ученике VIII разреда завршава се у уторак 30. 06. 2017. год.

Матурска шетња одржаће се 30. 06. 2017.год. са почетком у 11 час. После шетње биће организован  свечани испраћај осмака у дворишту школе.

Припремна настава за полагање завршног испита  из предмета: математика, српски језик, историја, географија, физика и хемија почиње 31.05. и траје до 13.06. 2017. год. Припремна настава ће се реализовати у оквиру постојећег распореда часова.

Од 14.06. до 16.06. 2017. године обавиће се завршни испит. Молим све ученике да  сва обавештења везана за завршни испит прате на  огласној табли у холу и на сајту школе, у банеру Завршни испит.

Свечана подела сведочанстава, диплома,  награда и похвала  обавиће се у среду  28. јуна 2017. године са почетком у 18 час.

Разредни испити у јунском испитном року организоваће се  од 05. – 08.6.2017. год.

Припремна настава за ученике који полажу поправне испите организоваће се од 01.– 08.06. 2017.год.  Поправни испити ће се организовани од 09. – 13. 06. 2017. год.

Позивам све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања сведочанстава.

Директор школе

Вера Шаиновић

1. Упутство за ученике
  2. Упутство за родитеље (старатеље)
  3. Правилник о упису ученика у средњу школу
  4. Упутство за поступак приговора на резултате завршног испита

Министарство просвете је објавило Календар активности за спровођење завршног испита и уписа ученика у средње школе за школску 2016/2017. годину.

Календар можете преузети на линку.