Миланове слике

Наш друг, Милан Стевановић  II/2 , поред тога што је одличан ђак и добар друг, у слободно време воли да црта и слика.

Неки од његових радова украсили су и наш пано.

Уживамо гледајући његове радове и поносимо се шти имамо тако доброг и талентованог друга.

Пролеће у нашој школи

Први зраци сунца унели су и у нашу школу дах пролећа. Ученици млађих разреда потрудили су се и средили паное у својим учионицама и ходницима у складу са годишњим добом које нам је стигло ових дана.

Пролећни панои 2/1

Пролеће је стигло и у наше учионице! Ово су пролећни панои  2/1.

Изложба о Немањићима

Четвртаци ОШ "Јован Миодраговић" су 21.03.2018. (среда) ишли у РТС и посетили изложбу "Немањићи, рађање краљевине".
Уживали смо у раскоши тога доба и имали прилике да видимо изложене костиме, заставе, круне као и ратну опрему.

Другаци на причешћу, март 2018. године

Дана 21.03.2018. год. за ученике дргог разреда организован је одлазак на Литургију и причешће у цркву Св. Саве на Врачару. После службе заједно са учитељицама II4 и IIСнежаном Софронић, Маријаном Бјекић и вероучитељком Јаном Ђукић-Вуковић деца су посетила Храм Св. Саве где су видела новоосликану куполу Храма а потом и крипту у којој нам се обратио отац ученика Страхиње Јовановића  који је иначе, докторант - асистент Богословског факултета. Том приликом он нас је упозанао са неколико занимљивости везаних за израду мозаика у самом Храму и крипти.

Башта у тањиру

У оквиру предмета Чувари природе, ученици 1/5 одељења, организовали су час о здравој храни. Том приликом разговарали су о здравој храни, пирамиди исхране, а затим су се и послужили здравим воћем и поврћем које се свакодневно налази на њиховим трпезама.

Учитељица Ивана Кузмановић