Сјајна Ману

Ученица наше школе 4-5 , Ману Крџић , бави се веома атрактивним спортовима скијањем и јахањем , од раног детињства и већ је постигла запажене резултате.

До сада је заслужено добила два златна пехара, три златне медаље на првенствима и куповима у велеслалому, државног и медјународног карактера, седам сребрних, од којих је последња на купу Рашка 2013, као и три бронзане , закључно са Отвореним првенством СЦЦЈС 2013. године.

Такође, власница је пет златних медаља, освојених на турнирима и првенствима Србије. На турниру БГ 2012, припао јој је златни пехар, на који је нарочито поносна.

Ману је поред свих успеха које је постигла скромна, тиха девојчица, одличан ђак и омиљена другарица, којој другари несебично помажу да надокнади пропуштено градив, када изостане из школе због неког важног такмичења!

Браво Ману, уз тебе смо!