Врачунари у трећем разреду

Врачунари су стигли у нашу школу, у четвртак, 24. октобра. Трећаци су добили новогг друга за учење и игру. Надамо се да ће бити задовољни и да ће успешно усвојити нове навике у коришћењу рачунара, не само за игру, већ на првом месту за учење.

„Нама у општини Врачар је важно да створимо услове да се ђаци информатички описмене и зато смо прва општина која је покренула акцију поделе преносивих рачунара и која додатно улаже у образовање.

Драга децо, желим да вам рачунар буде наставно учило, да стекнете више знања и да будете равноправни са својим вршњацима из Европe. Општина Врачар обезбедила је оно што је потребно да стекнете знања, а сада је на наставницима да рачунаре користе у настави и да искористе сав ваш потенцијал.

Овим поклоном ми стварамо услове за бољи живот и подржавамо младе Врачарце да буду најбољи у учењу и знању и када одрасту најбољи у својој струци“ поручио је Бранимир Кузмановић.