Хуманитарна акција ПП службе и Ученичког парламента

Поштовани родитељи и ученици,

психолог  и педагог школе  и чланови ученичког парламента  су  традиционо спровели новогодишњу  хуманитарну акцију  за наше ученике слабијег материјалног стања. Прикупљен  је школски прибор, слаткиши , средства за хигијену, а изузетно и гардероба.

Као и претходне школске године одзив је био одличан.Посебно  су се ангажовали ученици другог, трећег  , четвртог и петог разреда.Ученици и родитељи из одељења  3/2,  3/1,  2/2,  4/1,  4/3, 5/1 , 5/4  су се посебно потрудила у овој акцији.

Захваљујемо се свим родитељима и ученицима који су  овим хуманим гестом обрадовали другаре којима је овај поклон много значио!

Педагог и психолог

Поткатегорије