Обавештење за родитеље будућих првака, јануар 2019. године

Обавештавамо Вас да ће се упис деце у први разред основне школе за школску 2019/2020. годину обавити у времену од 18. фебруарадо 31. маја 2019. године.

Родитељ (старатељ) детета за упис доноси:

-        копију Изводаиз матичне књиге рођених (не треба да буде оверена) и

-        потврду о здравственом стању детета.

По завршетку припремног предшколског програма, родитељи треба да донесу секретару школе и уверење да је дете похађало припремни предшколски програм.

Тестирање детета уписаног у школу врше педагог и психолог школе а заказивање тестирања врши се код секретара школе приликом уписа.

Упис деце за први разред врши се код секретара школе сваког радног дана од 10до 15,30часова.

Молимо родитеље да се, приликом тестирања деце код педагога или психолога, одлуче за изборне програме који се изучавају у  школи у првом разреду.

Изборни програми:

-        Грађанско васпитање

-        Верска настава

Ученик се опредељује за један од ова два предмета.

Родитељи ученика који имају пребивалиште ван територије општине Врачар могу предати молбу за упис ученика у први разред до 1. фебруара 2019. године, у складу са чланом 55. став 19. Закона о основном образовању и васпитању.

У Београду,                                                             ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

10.01.2019.год.                                                        Вера Шаиновић

Весела субота, 19. јануар 2019. године

У суботу, 19. јануара 2019. године, одржана је друга Миодраговићева весела субота.

Предшколци су играли, глумили, цртали и показали велику спретност у изради различитих предмета.

Насмејана лица будућих првака су говорила да су уживали дружећи се са нама.

Предшколци чекамо вас у марту, на следећој Веселој суботи!

Миодраговићева весела субота, децембар 2018. године

У суботу 22. децембра 2018. године, одржана је традиционална Весела субота на којој су се предшколци, а будући прваци, дружили, певали, цртали и правили новогодишње маске. Предшколци су се опробали као мали математичари, мађионичари и еколози.

Надамо се да су и предшколци уживали као и ми., њихови будући учитељи

Видимо се на следећој Миодраговићевој суботи!!!

Веселе суботе школске 2017/2018. године

Програм Веселих субота можете преузети на линку.