Награђивање ученика за успехе на такмичењима од стране ГО Врачар

Поштовани родитељи,

Градска општина Врачар награђује ученике који су на градским (окружним), републичким, регионалним и међународним такмичењима освојили награде. Захтев за награђивање се налази на Писарници општине и може се поднети до 1. децембра. У разматрање се узимају само награде које се налазе у Годишњем календару такмичења основних и средњих школа које прописује Министарство просвете, науке и технолошког развоја. У такмичења која награђује Градска општина Врачар се не убрајају: смотре, турнири, ревије талената, дружине, секције, изложбе, конкурси, квизови, купови, колоније, лиге и друге ваннаставне активности, као и екипне (тимске) награде.

Право на награду имају:

-      ученици основних школа, који имају пребивалиште на територији градске општине Врачар,

-      ученици средњих школа, који имају пребивалиште на територији градске општине Врачар.

За све додатне информације  можете се обратити

Невени Јокић

Послови привреде и друштвених делатности

Управа Градске општине Врачар