Млади атлетичар Матеја Алексић

Матеја Алексић, ученик I/5, освојио је 2. место у скоку у даљ из зоне на Дворанском првенству Београда за атлетске школе 2009/2010 годиште које је одржано у суботу 17.3.2018. у Атлетској дворани Београд.
Ово није први успех који је Матеја постигао у атлетици тако да верујемо да ће нас ускоро обрадовати још неком медаљом.

Одељенски старешина Ивана Кузмановић

Наш шахиста Борис

Данас је наш ученик, Борис Рајлић III4, освојио треће место на градском такмичењу у шаху. Ово није прва медаља талентованог Бориса.
Честитамо!!!
Желимо Борису да и даље буде успешан, јер својим радом, трудом и талентом то заслужује.

Нови Васини спортски успеси

На такмичењу Лиге Београда у скоковима у воду, одржаном у три дела, 25.02.,04.03. и 11.03.2018., у дисциплини даска 1m и 3m, Василије Томић ученик 3/1 разреда, освојио је три друга места и сребрну медаљу.

Талентовани тенисер Алекса

Алекса Петковић, ученик  5/5, талентовани тенисер наше школе, на Отвореном првенству Београда
до 12 година у тенису, освојио је треће место и бронзану медаљу.
Честитамо!