Наши таленти

Наши ученици ,браћа Алимпић освајају медаље на такмичењима.

На међународном пливачком такмичењу у Панчеву ДАРИЈЕ АЛИМПИЋ  2/4 освојио је сребрну медаљу на 50м прсно, сребрну медаљу на 100м мешовито, бронзану медаљу на 50м краул.

На међунарондом пливачком митингу у Београду на Врачару ЛАВ АЛИМПИЋ, 5/3, освојио је бронзану медаљу на 100м леђно           сребрну медаљу са штафетом  4x50m слободно, сребрну медаљу са штафетом 4x50м, мешовито.

ЧЕСТИТАМО ИМ СА ЖЕЉОМ ДА НАСТАВЕ  ДА  ОСВАЈАЈУ МЕДАЉЕ .

Прво место на општинском такмичењу у добојци, децембар 2018. године

Општинско такмичење у одбојци за девојчице петог и шестог разреда, одржано је 5. децембра 2018. године, у ОШ "Синиша Николајевић".
Наше девојчице су освојиле прво место и пласирале се на градско такмиччење.
Честитамо!

Међународни успех гимнастичарке Таре

На интернационалном такмичењу у гимнастици, наша ученица Тара Јосиповић , ученица шестог разреда  , освојила је друго место у категорији - вежбе са вијачом.

Све честитке на сјајном резултату.

Такмичење у пливању

У уторак, 30.10.2018. одржано је првенство Београда у пливању за ученике и ученице основних школа,где су учествовали наши ученици и остварили у изузетно јакој конкуренцији  следеће резултате

ДАРИЈЕ   АЛИМПИЋ  2/4 ,техником прсно на 50 м.  ---2 .место

ЛАВ АЛИМПИЋ   5/3 ,техноком краул на 50 м.---5. место