ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИНФОРМАТИКЕ

На Државном такмичењу из информатике, ученик VI/5 разреда, Јован Михаиловић својио је III награду.

Резултати школског такмичења из француског језика, фебруар 2019. године

Школско такмичење из француског језика одржано је 30.01.2019.године.

Следећи ученици су се пласирали на општинско такмичење:

1. Милица Ивковић 8/4

2. Тара Њежић 8/4

3. Душица Димитријевић 8/3

4. Олга Никитовић 8/3

5. Теодора Обрадовић 8/4

6. Нађа Лучић 8/4

7. Милица Радивојевић 8/6

8. Милош Живановић 8/6

9. Наја Спасојевић 8/3

10. Дуња Димитријевић 8/3

11. Тара Ћук 8/3

Честитамо свим пласираним ученицима !

Милица Ћоровић и Драгица Шајн

Konkurs fondacije za mlade talente

Fondacija za mlade talente grada Beograda raspisala je Konkurs za dodelu novčanih sredstava talentovanim učenicima od petog do osmog razreda osnovnih škola, sa sedištem na teritoriji grada Beograda, radi nabavke neophodne opreme koja omogućava dalje negovanje talenata.

Konkurs je objavljen 14.11.2018. godine na sajtu Fondacije za mlade talente na adresi: www.fondzamladebeograd.rs (u rubrici “Konkursi”) i na sajtu Grada Beograda na adresi: www.beograd.rs (u rubrici “Gradski oglasi, konkursi I tenderi”) odakle se mogu preuzeti:

-          ceo tekst Konkursa

-          obrazac prijave

-          obaveštenje o obradi podataka o ličnosti

Shodno navedenom, molimo Vas da obavestite svoje učenike od petog do osmog razreda o pomenutom Konkursu, jer verujemo da mnogima od njih može pomoći u negovanju talenata koje poseduju i da će im ta sredstva biti podstrek da se i dalje trude i ostvaruju uspehe.