English French

Ми на друштвеним мрежама

FacebookTwitterYoutube

Атом

Завршни испит
Otvorena Vrata
Распоред писаних провера
Школски календар
Списак уџбеника

Резултати школског такмичења из српског језика, март 2016. године

Одржано је пколско такмичење из српског језика.

На општинско такмичење из српског језик пласирали су се:

 

 

 

 

 5. РАЗРЕД                                    

  1. Лена Станковић  V4                              

  2. Димитрије Ђорђевић  V4          

  3. Марија Гавриловић  V1                        

  4. Тијана Турнић  V4                                             

  5. Елена Павловић  V4                  

  6. Лука Миливојевић  V6                          

  7. Милена Ђукнић  V1                              

  8. Игор Баста  V4                                       

  9. Марина Гајић  V5                                              

10. Тара Њезић  V4                                      

11. Николина Каплановић  V6                               

12. Николај Милошевић  V6                                  

6. РАЗРЕД

1. Мила Поповић 6-3 

2. Лазар Ракић 6-3 

3. Наталија Величковић 6-1 

4. Милица Пејић 6-3 

5. Марко Ристић 6-3 

6. Милош Пањевац 6-3 

7. Милица Ракочевић 6-3 

8. Вукашин Милићевић 6-1 

9. Јефимија Крунић 6-2 (директан пласман)

10. Ирина Радојевић  6-4 (директан пласман)

11. Милица Вугделић 6-4  (директан пласман)

12. Ања Перовић 6-4 (директан пласман)

7. РАЗРЕД

  1. Шишовић Нина  VII1  (директан пласман)    

  2. Инес Павловић  VII1  (директан пласман)                 

  3. Василиса Арсенијевић  VII 2  (директан пласман)   

  4. Ања Вуцо  VII 5  (директан пласман)                         

  5. Софија Јовановић  VII 2                                   

  6. Лејла Абдула  VII 5                               

  7. Томислав Пантовић  VII 3                                

  8. Милица Мирковић  VII 5                                 

  9. Наталија Саковић  VII 4                                   

10. Марко Г.Ристић  VII 1                          

11. Мила Мартић  VII 3                              

12. Јована Тепавчевић  VII 3                                  

13. Лана Дурутовић  VII 3                          

14. Вук Јоксимовић  VII 2                          

8. РАЗРЕД

1. Драган Перић 8-1  

2. Вања Милутиновић 8-1 

3. Сташа Радовић 8-4 

4. Ана Марковић 8-1 

5. Исидора Грујучић 8-1 

6. Нина Митић 8-1 

7. Никола Фишић  8-2 

8. Ања Кастратовић 8-4 

9. Филип Прица 8-5 

10. Антоније Глишић 8-5 

11. Милица Мујковић 8-4 

12. Маша Радовић  8-4 

13. Мила Милекић 8-5 (директан пласман)

 

Честитамо свим ученицима и желимо им добре резултате на општинском такмичењу!