Најбољи на Врачару у кошарци

СЈАЈАН УСПЕХ!

Прошле недеље одржано је општинско такмичење у кошарци . С поносом истичемо да је наша школа,у свим категоријама старијих разреда,освојила прво место.

Извештај са такмичења изгледа овако:
16.10.2012. год. у категорији V/VI разреда- дечаци, победа против ОШ "Светозар Марковић" у првој утакмици и освојено прво место након друге победе против ОШ "Краљ Петар II".
17.10.2012. год. у категорији VII/ VIII разреда-дечаци, прва победа против ОШ " Свети Сава" и освојено прво место након друге победе против ОШ "Владислав Рибникар".
18.10.2012. год. у категорији VII/VIII разреда -девојчице , прва победа против ОШ "Краљ Петар II" и освојено прво место након друге победе против ОШ "Синиша Николајевић".
19.10.2012. год. у категорији V/VI разреда –девојчице, прва победа против ОШ "Краљ Петар II" и освојено прво место након друге победе против ОШ "Владислав Рибникар".
Искрене честите од стране предметних наставника физичког васпитања!