Обавештење о окружном такмичењу из математике

Окружно такмичење из математике ученика основних школа са подручја Београда одржаће се 28. марта 2015.

У ОШ ''Драган Лукић'', улици Неде Спасојевић 6

Нови Београд

До ОШ ''Драган Лукић'', која се налази на Бежанијској коси, може се доћи аутобусима 82 из правца Земуна, 72, 75 са Зеленог венва, аутобусом 74.

Са Аутобуске станице се може доћи до блока 45 на Новом београду трамвајима 7, и 13, па после да се преседа на аутобус 82.

Дежурни  наставници долазе  у  9,15часова.

Такмичари долазе у 9,30 часова.

Шифранти долазе у  10,15 часова.

Прегледачи долазе у 11,30 часова.

Такмичење почиње  у  10,00 часова.

Израда задатака траје 150 минута.

Након времена предвиђеног за израду задатака решења задатака биће истакнута на вратима школе.

Незванични резултати такмичења биће истакнути на вратима ОШ ''Драган Лукић'' истог дана увечерњим часовима (након предледа задатака).

Евентуалне приговоре на преглед задатака се могу предати у писаној форми у ОШ ''Драган Лукић'' и на електронску адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Рок за подношење приговора је УТОРАК, 31.03.2015. године до 14.00 часова.

Коначни резултати биће прослеђени руководиоцима актима математике по општинама.

Одлука окружне комисије је коначна.

Свим такмичарима желимо пуно среће и добар пласман, а колегама пријатан боравак у нашој школи.

Стручно веће наставника математике ОШ „Драган Лукић“